tamam
PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED 86--13660741003 joanna@pncparts.com
Fabrika turu Teklif Alın
Ana sayfa -

PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED Fabrika turu

  • PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED fabrika üretim hattı
  • PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED fabrika üretim hattı
  • PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED fabrika üretim hattı
  • PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED fabrika üretim hattı
  • PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED fabrika üretim hattı

Üretim hattı

PNCPARTS'a hoş geldiniz

Misyonumuz, optimum makine performansı ve müşteri memnuniyeti sağlamak için size en iyi inşaat makinesi parçaları seçimini sunmaktır.Kapsamlı yedek parça envanterimiz, güvenilir servisimiz ve hazır stokumuzla gurur duyuyoruz.

PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED fabrika üretim hattı 0PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED fabrika üretim hattı 1

Envanter

Depo mağazalarımızın çoğu Komatsu, CAT, Hitachi, Volvo, Hyundai, Doosan, Kobelco, Kato, JCB, SANY, XCMG gibi tanınmış markalardır.Kapsamlı parça seçeneklerimiz arasında motor yedek parçaları, yürüyen aksam parçaları, salmastra kitleri parçaları, elektrikli yedek parçalar, hidrolik yedek parçalar, ataşman kovası ve kaya kırıcı yedek parçalar yer almaktadır.

PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED fabrika üretim hattı 2

Uygun Fiyatlara Kaliteli Parçalar

Kaliteye olan bağlılığımız, doğru parçaları en iyi fiyata ve mümkün olan en hızlı sürede almanızı sağlar.Orijinal yedek parçalar, OEM parçalar, satış sonrası parçalar veya ikinci el kullanılmış yedek parçalar dahil olmak üzere geniş bir yedek parça yelpazesi sunuyoruz.

 

Depolama Sistemi

PNCPARTS, büyük parça deposuna ve 10.000 metreküp odaya sahip geliştirilmiş depolama sistemine sahiptir ve bu da müşterilere anında teslimat için en sık ihtiyaç duyulan inşaat makinesi parçalarının depolanmasını mümkün kılar.

 

Müşteri servisi

Deneyimli müşteri hizmetleri ekibimiz, ürünlerimiz hakkında sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamaya hazırdır.Memnuniyetinizi sağlamak için size en üst düzeyde hizmet vermeye çalışıyoruz.

 

Çözüm

PNCPARTS olarak, size en iyi inşaat makinesi parça seçimi ve hizmetini sunmaya adadık.Kapsamlı envanterimiz, kalite taahhüdümüz ve uygun fiyatlarımızla, tüm yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılamak için bize güvenebilirsiniz.Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

OEM / ODM

* Kabul ediyoruz OEM siparişi Müşteriden, sizden numuneye ihtiyacım var.

 

* Numune alınıp kontrol edildikten sonra bir üretim planı sunacak ve onayınız için yapabileceğimiz en düşük fiyatla, sonra OEM üretimi başlayabilir.