tamam
PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED 86--13660741003 joanna@pncparts.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili

PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED
 • İş türü

  Üretici,Dağıtıcı/toptancı,İhracatçı,Şirket ticaret

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  PNC

 • No. Çalışanları

  5~10

 • Yıllık satış

  3000000-5000000

 • Yıl kurulan

  2017

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86--13660741003

Giriş

PNC Excavator Parts Co., Limited'e hoş geldiniz!

 

Ekskavatör parçaları endüstrisinde 10 yılı aşkın deneyimiyle PNC PARTS, CAT, Komatsu, Hyundai, Hitachi, Kobelco, Doosan ve JCB gibi popüler markalar için eksiksiz bir hidrolik, elektrik ve soğutma parçaları yelpazesi sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

 

PNC Ekskavatör Parçaları'nda değerlerimiz "Önce Müşteri, Önce Kalite ve Önce Dürüstlük" ilkeleri üzerine inşa edilmiştir.Müşterilerimize en düşük fiyatları, mükemmel kaliteyi ve hızlı teslimatı sağlamayı taahhüt ediyoruz.Kapsamlı ürün yelpazemiz arasında yakıt enjektörleri, ekskavatör conta takımları, ana tahliye vanaları, hidrolik pompalar, hareket redüktörleri, dönüş redüktörleri, dişli yedek parçaları, döner yataklar, hidrolik silindirler, alt takım yedek parçaları, ekskavatör kauçuk parçaları ve ekskavatör soğutma parçaları bulunmaktadır.

 

Müşterilerimizle yakın işbirliği kurmaya ve kazan-kazan durumu yaratmak için birlikte çalışmaya inanıyoruz.Mükemmel ürünlerimiz, yüksek kaliteli hizmetimiz ve samimi tavrımız müşteri memnuniyetini sağlar ve karşılıklı yarar için değer yaratmalarına yardımcı olur.

 

PNC Ekskavatör Parçalarını ekskavatör parçaları endüstrisinde ortağınız olarak gördüğünüz için teşekkür ederiz.Profesyonelliğimizi ve güvenilirliğimizi gösterme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 0Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 1Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 2Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 3Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 4

Hizmet

Parça arama sistemi:

Tam kapsamlı ekskavatör parçaları (JCB, Hitachi, Hyundai, Doosan, Volvo, vb.) ekskavatörleri için parça arama sistemimiz var, doğru parçaları satın aldığınızdan emin olun.

Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 0Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 1Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 2Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 3

 

Profesyonel satış ekibi:

10 yıldan fazla bir süredir ekskavatör parçaları alanındayız, zengin deneyimlerle, teklifleri ertesi gün gecikmeden bitirmeye çalışıyoruz.

 

Mal muayene süreci:

Her müşteriye, küçük veya büyük sipariş miktarı ne olursa olsun, güveniniz için minnettarlıkla değer veriyoruz, ürünün her ayrıntısını kontrol ediyoruz, makine modelini, parça numarasını, görünümü dahil ediyoruz, ardından nihai onay için müşteriye mal inceleme dosyasını gönderiyoruz, sonuçta tamam sevkiyat yapmak

Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 4Çin PNC EXCAVATOR PARTS CO., LIMITED şirket Profili 5

Mükemmel satış sonrası servis.

Kalite sorunu varsa, lütfen bize söylemekten çekinmeyin, bu konuda anlaşmaya vardıktan sonra, size hemen ücretsiz olarak yedek parça göndereceğiz.Terminalden, yükseltmemize ve ardından daha iyi ürün tedarik etmemize yardımcı olacak geri bildirimleri duymaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Warranty terms

Garanti beyanı:

 

1. Garanti Türü: Kalite sorunu olan ürünü değiştireceğiz.


2. Garanti Süresi: Ürünler için varış tarihinden itibaren 3-6 ay garanti verin.

Müşteri, varıştan sonra sipariş listesine göre öğeleri kontrol etmelidir. Bizimle iletişime geçin ve sorunlu öğelerin verilerini ve fotoğraflarını sunun.

 

3. Aşağıdaki koşul için değiştirme ücretini ödemeniz gerekir:

* Müşteriden Yanlış Sipariş.
* Doğal Afetler hasara neden olur.
* Hatalı kurulum, yanlış kullanım.
* Makine ve yedek parçalar zamanla ve aşırı yükte çalışır.
* Herhangi bir koşulda kaybedildi.
* İnsan unsuru yok edildi.
* Stokta ve çalışırken paslanarak korozyona uğrar.
* Garanti süresi doldu.

 

Statement

Cat, , John Deere, Komatsu, Volvo, Hitachi, Doosan, JCB, Kobelco, Hyundai, Perkins veya

diğer tüm orijinal ekipman üreticileri, ilgili orijinal ekipman üreticilerinin tescilli ticari markalarıdır.Tüm isimler, açıklamalar, sayılar ve semboller sadece referans amaçlı kullanılmıştır.Cat® ve ®, Inc.'in tescilli ticari markalarıdır.